-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2021-09-24-003175-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
fcaed1c5962d4eb8a863373205d726fa
Внутрішній номер закупівлі:
11701003
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-24-003175-c
Замовник:
Донецький національний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010698
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, Лиман, вул. Привокзальна, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумова Олеся Анатоліївна 380505381933 tender@dsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2021 13:27 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2021 13:27 - 11.10.2021 00:00
Аукціон:
11.10.2021 12:06 - 11.10.2021 12:29
Період кваліфікації:
11.10.2021 12:29 - 12.10.2021 15:25
Період завантаження договору:
12.10.2021 15:25 - 01.11.2021 15:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ендопротез кульшового суглоба (безцементний)
×
-
НК 024:2019:
33181 Ендопротез кульшового суглоба цілий з парою тертя метал-поліетилен
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Ендопротез колінного суглоба
×
-
НК 024:2019:
33665 Ендопротез колінного суглоба повний із задньою стабілізацією
Кількість
9 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм. LCP Проксимальна плечова пластина -2 (Титан), 5-7 отворів
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5 мм.LCP-Т -Пластина -1,кутова (3 отвори голівка)(Титан), 3-5 отворів
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм. LCP-Т -Пластина -1,кутова (4 отвори голівка)(Титан),4-6 отворів
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм. LCP ключична пластина (Титан), 7-9отворів,ліва/права
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм. LCP Заднебокова дистальна плечова пластина -2(Титан), 5-7отворів, ліва/права
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм.Медіальна дистальна плечова пластина -1 (Титан), 7-11 отворів
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Блокуюча проксимальна медіальна великогомілкова Т-пластина,7-11отворів,ліва/права (титан)
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Блокуюча дистальна латеральна пластина для стегна,13-21 отворів,ліва/права,(титан)
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Блокуючий спонгіозний гвинт 6,5*30мм-6,5*120мм(титан)
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
23 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Блокуючий гвинт низького профіля 5,0*26мм-5,0*80мм(титан)
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
23 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм.Стопорний гвинт,самонарізний (Титан-алюміній-ванадіевий сплав)3,5*14мм-3,5*75мм
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
3,5мм.Кортикальний гвинт ,шестигранний кінець,з повною рзьбою (Титан-алюміній-ванадіевий сплав) 3,5*18мм-3,5*50мм
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
53 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
4,5мм.Канюльований гвинт ,з напіврізьбою (Титан-алюміній-ванадіевий сплав)4,5*26мм-4,5*68мм
×
-
НК 024:2019:
61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Універсальний (проксимальний) стегновий стрижень діаметр від Ø 9 (мм) до Ø 11(мм),довжина від 320 мм до 420 мм правий /лівий (Довгий) – Титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Проксимальний/дистальний блокуючий гвинт для стегнового стрижня діаметр Ø 4,8(мм) довжина від 30 (мм)-90 (мм)-Титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Універсальна заглушка для стегнового стрижня 0-5-10 (мм), титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Великогомілковий стрижень діаметром Ø 8-10 (мм) довжина від 285(мм) до 375(мм)- Титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Блокуючий гвинт проксимальний для великогомілкового стрижня довжина від ø 4,8x30 (мм) - ø 4,8x90(мм) – Титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Блокуючий гвинт дистальний для великогомілкового стрижня довжина від ø 4,35x30 (мм) - ø 4,35x90 (мм) – Титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Заглушка для великогомілкового стрижня 0-5-10(мм), титан
×
-
НК 024:2019:
58084 Протез діафіза
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Набір інструментів для блокуючих пластин верхніх кінцівок
×
-
НК 024:2019:
44054 Багаторазовий набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Набір інструментів для блокуючих пластин верхніх кінцівок
×
-
НК 024:2019:
44054 Багаторазовий набір для проведення ортопедичної операції, що не містить лікарських засобів
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕКОМЕД
Оскарження: 12.10.2021 15:25 - 23.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22922786
-
Контактна особа:
Цимбал Марина Олександрівна +380444851381 mtsimbal@ecomed.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Михайла Грушевського, буд. 28/2, Н/П №43
Оскарження: 12.10.2021 15:25 - 23.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
996 388.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
996 388.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.10.2021 15:25
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ТЕХМЕДКОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35255885
-
Контактна особа:
Ірина ТМК +380443551718, +380979171855 irina_tmk@ukr.net
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Зоологічна 4а, оф. 139
Початкова пропозиція
999 920.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
999 920.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
28b4d0e8841a41abac78f6493e06684c
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-24-003175-c-b1
Постачальник:
ТОВ ЕКОМЕД
×
-
Код ЄДРПОУ:
22922786
-
Контактна особа:
Цимбал Марина Олександрівна +380444851381 mtsimbal@ecomed.ua
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Михайла Грушевського, буд. 28/2, Н/П №43
Номер договору:
Договір №184
Сума договору:
996 388.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
931 204.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.10.2021 14:00
Статус:
Виконаний