• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Дрова паливні твердих порід

Завершена

766 233.00 UAH з ПДВ
Номер: b66899c4342e4d3aa9760541197a95da
Внутрішній номер закупівлі: 11693300
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-24-002218-b   
Замовник: Управління освіти Жмеринської міської ради
Контактна особа: Ольга Гальчинська +380671254821 osvita_gmerinka@ukr.net http://uposv-zmr.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: Управлінням освіти Жмеринської міської ради було проведено дві процедури відкритих торгів на закупівлю - основний словник національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 03410000-7: Деревина (Дрова паливні твердих порід) та було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників (відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» 19.09.2019 № 114-ІХ року.(зі змінами) – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій» «17» серпня 2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2021-08-17-007774-a. Проте станом на «03» вересня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому «03» вересня 2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю UA-2021-09-03-009627-c. Проте знову ж таки станом на 20 вересня 2021 року було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: Інформація щодо оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та звіт про результати проведення процедури, розміщені на веб-порталі Уповноваженого органу.
Очікувана вартість: 766 233.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердих порід
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 767 метри кубічні
Період постачання до 01.11.2021
Місце постачання 23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська 1а На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ЖМЕРИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС "ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА " ВІНОБЛАГРОЛІС"

Оскарження: 24.09.2021 10:18 - 05.10.2021 00:00
Ціна пропозиції 766 233.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.09.2021 10:18
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a57f321d0523403c9badd12fa00430ff
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-24-002218-b-b1
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО " ЖМЕРИНСЬКИЙ РАЙАГРОЛІС "ВІННИЦЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА " ВІНОБЛАГРОЛІС"
Номер договору: 258-2021
Сума договору: 766 233.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 638 527.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.10.2021 00:00 - 17.12.2021 00:00
Дата підписання: 05.10.2021 15:46
Статус:
Розірваний
pdf
Договір 258-2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Лист ДП Жмеринський райагроліс.pdf
p7s
sign.p7s