-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-09-23-012802-b
Торги не відбулися
187 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 872.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 872.00 UAH
Номер:
6f82efe3ba22423f85c54abdeeb9abd6
Внутрішній номер закупівлі:
11686946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-23-012802-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДРАГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44087578
-
Адреса:
90432, Україна, Закарпатська область, Хустський р-н, село Драгово, вул.Центральна, будинок 100
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослава Пацкан +380680813437 osvita55dr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
187 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 872.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2021 17:22 - 02.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2021 17:22 - 12.10.2021 00:00
Аукціон:
з 12.10.2021 11:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021