-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Страхові послуги (Послуги зі страхування транспортних засобів – 66514110-0 )
Тендер Prozorro UA-2017-08-22-000766-b
Торги не відбулися
80 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 800.00 UAH
Номер:
70c807899cfc431a88ae9745b2fbad06
Внутрішній номер закупівлі:
1167273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-22-000766-b
Замовник:
Державне підприємство "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04013583
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, Олеся Гочара, 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Булик Альона Іванівна 380444846707 tendergdip@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
80 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
800.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2017 14:12 - 28.08.2017 09:30
Період прийому пропозицій:
22.08.2017 14:12 - 07.09.2017 09:30
Аукціон:
08.09.2017 11:47 - 08.09.2017 12:08
Період кваліфікації:
08.09.2017 12:08 - 13.09.2017 14:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі страхування транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП"
Оскарження: 08.09.2017 12:08 - 24.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24175269
-
Контактна особа:
Алла Арсентіївна Тарасюк +38095274 06 75 a.tarasyuk@kniazha.ua
-
Адреса:
04050, Україна, Київ, м. Київ, вул. Глибочицька,44
Оскарження: 08.09.2017 12:08 - 24.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
71 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
56 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.09.2017 13:52
Документи
21
Скарги
0
ПРАТ "СК "ЄВРОІНС УКРАЇНА"
Оскарження: 13.09.2017 13:52 - 24.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22868348
-
Контактна особа:
Ігор Запорожець +380674814020 igor.zaporozhets@euroins.com.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 102
Оскарження: 13.09.2017 13:52 - 24.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
80 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.09.2017 14:08
Документи
30
Скарги
0