-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло (солодковершкове, 73% вагове)
Тендер Prozorro UA-2021-09-22-002371-a
Вершкове масло (солодковершкове, 73%), вагове за кодом Єдиного закупівельного словника код ДК 021:2015 – 15530000-2 Вершкове масло. Замовник відповідає категорії згідно пункту 3 частини 4 статті 2 Закону № 922-VIII зі змінами.Місцезнаходження Замовника: Україна, 70231, Запорізька область, смт. Залізничне, вул. Школа-інтернат, буд. 2. Мова складання документів: українська. Забезпечення тендерної пропозиції та забезпечення виконання Договору не передбачено.
Завершена
35 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 175.00 UAH
Номер:
77bebededd264f868275b9ac5095ef8e
Внутрішній номер закупівлі:
11656099
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-22-002371-a
Замовник:
Комунальний заклад "Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20515410
-
Адреса:
70231, Україна, Запорізька область, Залізничне, вул. Школа-інтернат 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Столяренко Сергій Анатолійович +380614541347 glpinternat@gmail.com http://www.glp-internat.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
175.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2021 15:04 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2021 15:04 - 08.10.2021 00:00
Аукціон:
08.10.2021 14:36 - 08.10.2021 14:59
Період кваліфікації:
08.10.2021 14:59 - 13.10.2021 15:08
Період завантаження договору:
13.10.2021 15:08 - 02.11.2021 15:08
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться поетапно, шляхом безготівкової оплати Замовником коштів, 100% післяоплати, після пред’явлення Постачальником накладних на оплату товару. При цьому розрахунок за поставлений Товар може бути відстрочено до 30 (тридцяти) календарних днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (солодковершкове, 73% вагове)
Кількість
250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
70231, Україна, Запорізька область, смт. Залізничне, вул. Школа-інтернат, буд. 2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Регіон-Продукт
Оскарження: 13.10.2021 15:08 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234010
-
Контактна особа:
Сніжко Ірина Олександрівна +380933666986 tsepkalo.lena@meta.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Кірова, буд. 47
Оскарження: 13.10.2021 15:08 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
34 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2021 15:08
Відповіді на вимоги
11
Документи
62
Скарги
0
ТОВ ЛАКТРЕЙД ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
36911542
-
Контактна особа:
Гапоненко Сергій Васильович +380676348217 laktrade-plus@ukr.net
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Нижньодніпровська, 5, кв.2
Початкова пропозиція
34 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
34 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
58bc35f2ff774952bc07a9175c09c893
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-002371-a-a1
Постачальник:
ТОВ Регіон-Продукт
×
-
Код ЄДРПОУ:
39234010
-
Контактна особа:
Сніжко Ірина Олександрівна +380933666986 tsepkalo.lena@meta.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Кірова, буд. 47
Номер договору:
189/10
Сума договору:
34 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
29 150.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
26.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний