-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальнийремонт зовнішніх теплових мереж ДНЗ "Сумське ВПУБА" по пров. Гетьманський, 12 в м. Суми, Сумської області
Тендер Prozorro UA-2021-09-21-008991-b
Торги не відбулися
2 335 923.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 359.00 UAH
мін. крок: 1% або 23 359.00 UAH
Номер:
ef63b491d9b04acfb486efae8d25688e
Внутрішній номер закупівлі:
11630995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-21-008991-b
Замовник:
Державний навчальний заклад "Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02549411
-
Адреса:
40013, Україна, Сумська область, м.Суми, пров. Гетьманський, буд.12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Рута +380509152884 sumysplbtaa@ukr.net http://autovpu.sumy.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 335 923.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
23 359.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2021 14:48 - 27.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
21.09.2021 14:48 - 07.10.2021 14:22
Аукціон:
з 08.10.2021 12:14
Умови оплати:
виконання робіт - 30%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата Замовником вартості робіт здійснюється на умовах попередньої оплати, розмір якої не перевищує 30% загальної вартості робіт, який має бути спрямований на придбання матеріалів. Попередня оплата надається на період 90 календарних днів.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж ДНЗ "Сумське ВПУБА" по пров. Гетьманський, 12 в м. Суми, Сумської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.11.2021 - 31.12.2022