-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покупка дров колотих твердих порід
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-010146-b
Торги відмінено
340 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 700.00 UAH
Номер:
75f67b661f9f4f6aa117e6bff119bada
Внутрішній номер закупівлі:
11610520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-20-010146-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
340 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 700.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2021 16:15 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2021 16:15 - 11.10.2021 15:25
Аукціон:
з 12.10.2021 12:01
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров колотих твердих порід
Кількість
350 метри кубічні
Період постачання
25.10.2021 - 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
abaaf3ce504b4bb585b9d867e5e23196
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товару
Період оскарження:
21.09.2021 08:51 - 02.10.2021 00:00
Дата опублікування:
21.09.2021 08:51
Дата виконання:
02.10.2021 00:00
Статус:
Виконано