-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для облаштування локальних мереж
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-010039-b
Торги відмінено
840 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 200.00 UAH
Номер:
5b0c100e60a741f1a923e57ed98baa6f
Внутрішній номер закупівлі:
11610378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-20-010039-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРИСПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОРИСПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41750202
-
Адреса:
08301, Україна, Київська область, місто Бориспіль, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 158-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Євдокименко +380459555603 primcare@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32410000-0 Локальні мережіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
840 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 200.00 UAH
Період уточнення:
20.09.2021 16:12 - 26.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2021 16:12 - 06.10.2021 00:00
Аукціон:
з 06.10.2021 15:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Маршрутизатор Cisco ISR 4331 Sec bundle w/SEC license ISR4331-SEC/K9
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київcький шлях, 158-Б
На карті
Маршрутизатор Cisco ISR 4321 Sec bundle w/SEC license ISR4321-SEC/K9
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київcький шлях, 158-Б
На карті
Комутатор Catalyst 1000 48port GE, 4x1G SFP C1000-48T-4G-L
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київcький шлях, 158-Б
На карті
Комутатор Catalyst 1000 24port GE, 4x1G SFP C1000-24T-4G-L
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Місце постачання
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Київcький шлях, 158-Б
На карті
Інформація про скасування
Номер:
7b2c5fcb0c8b42e292ac46a07c38c96a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
На момент оголошення тендеру не було отримано лист погодження завдання (проекту) від Міністерства цифрової трансформації України, що відповідає вимогам статті 48 Бюджетного кодексу України та пункту 10 Порядку проведення експертизи Національної програми інформатизації та окремих її завдань (проектів). В зв'язку з цим подальше проведення процедури відкритих торгів неможливе.
Період оскарження:
23.09.2021 12:03 - 04.10.2021 00:00
Дата опублікування:
23.09.2021 12:03
Дата виконання:
04.10.2021 00:03
Статус:
Виконано