-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Газ природний (постачання природного газу) ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ»
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-008759-b
Категорія Замовника юридична особа відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Завершена
335 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2f0d5a3df7e4b07bb984b287bfbc3c9
Внутрішній номер закупівлі:
11608034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-20-008759-b
Замовник:
Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196239
-
Адреса:
58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Головна, 245
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Білобрицька Юлія Борисівна +380372550040 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
пункт 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» , а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
335 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Газ природний (постачання природного газу) ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ»
Кількість
11122.56 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Оскарження: 20.09.2021 16:16 - 01.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Синькевич Ірина Вікторівна 0443377428 i.synkevych@etg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Івана Мазепи,6
Оскарження: 20.09.2021 16:16 - 01.10.2021 00:00
Ціна пропозиції
335 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.09.2021 16:16
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
f0167ef67241439d89ce7222b4879def
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-20-008759-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Синькевич Ірина Вікторівна 0443377428 i.synkevych@etg.ua
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Івана Мазепи,6
Номер договору:
2
Сума договору:
335 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
279 583.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
01.10.2021 00:00
Статус:
Розірваний