-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Предмет закупівлі відповідно до ЄЗС ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (дров’яні брикети)
Тендер Prozorro UA-2017-09-05-001736-c
Торги не відбулися
317 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер:
277cff5154804b4fa619d4a401601a74
Внутрішній номер закупівлі:
1158107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-09-05-001736-c
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
25572588
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анатолій Петрович Чуприна +380674077298 chupryna-ap@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
317 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
05.09.2017 16:06 - 10.09.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2017 16:06 - 20.09.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дров’яні брикети
Кількість
160 тонни
Період постачання
до 31.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТЮТЮННИК ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2816211031
-
Контактна особа:
Павло Тютюнник +380966888891 drevo77@ukr.net
-
Адреса:
15200, Україна, Чернігівська область, місто Сновськ, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКО, будинок 54, корпус Г
Початкова пропозиція
317 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 160.00 UAH з ПДВ
Документи
9
Скарги
0