• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерний томограф - ДК 021:2015 – 33110000-4 - Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (код НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» - 37618 – Система рентгенівської комп'ютерної томографії всього тіла) (Комп’ютерний томограф - ДК 33113000-5 - Обладнання для магнітно-резонансної томографії)

Торги не відбулися

12 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62 500.00 UAH
Номер: 9826775e9b6c4c258554f4e764eb2be8
Внутрішній номер закупівлі: 11568495
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-16-011936-b   
Замовник: Комунальне Некомерційне Підприємство "Шаргородська міська лікарня" Шаргородської міської ради Вінницької області
Контактна особа: Наталія Малішевська +380976642959 ekonom.shar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 62 500.00 UAH
Період уточнення: 16.09.2021 17:57 - 08.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2021 17:57 - 18.10.2021 00:00
Період прекваліфікації: з 18.10.2021 00:01
Аукціон: з 22.11.2021 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерний томограф - ДК 33113000-5 - Обладнання для магнітно-резонансної томографії
Код ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 23500, Україна, Вінницька область, м.Шаргород, вул. В. Чорновола, 9 На карті