• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

845 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 450.00 UAH
Номер: b399828df4694608bfee57a1f1b3e688
Внутрішній номер закупівлі: 11568348
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-16-003069-a   
Замовник: КП "Великодимерське"
Контактна особа: Савич Наталія Григорівна +380459447138 kp-vd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 845 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 450.00 UAH
Період уточнення: 16.09.2021 17:44 - 22.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 16.09.2021 17:44 - 02.10.2021 17:49
Аукціон: з 04.10.2021 12:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 30000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07442, Україна, Київська область, смт Велика Димерка, вул.Бобрицька,1 На карті