-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-004376-c
Завершена
29 508.00
UAH з ПДВ
Номер:
810b7b52ef284d37ac7aa4a6e6c4e771
Внутрішній номер закупівлі:
11563123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-004376-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Умови застосування переговорної процедури закупівлі: відповідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
29 508.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються шляхом банківського переводу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Замовником Акту наданих Послуг і надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Замовника на зазначені цілі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перезарядка вогнегасників - 96 штук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГНІ ІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 16.09.2021 15:39 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43622421
-
Контактна особа:
КУЗЬМІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АРЛІНОВИЧ +380635887264 agni.engineering20@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОМОСТИЦЬКА, будинок 25
Оскарження: 16.09.2021 15:39 - 27.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
29 508.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2021 15:39
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf5d9992ff5949ab9ab1d719ecc5bd3f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-16-004376-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АГНІ ІНЖИНІРИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43622421
-
Контактна особа:
КУЗЬМІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АРЛІНОВИЧ +380635887264 agni.engineering20@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ НОВОМОСТИЦЬКА, будинок 25
Номер договору:
№68-21
Сума договору:
29 508.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
24 590.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
28.09.2021 11:00
Статус:
Виконаний