-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-09-16-001407-b
Торги не відбулися
1 172 672.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 863.36 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 863.36 UAH
Номер:
90b5d6e494464ad0b018d41aef197a97
Внутрішній номер закупівлі:
11549974
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-16-001407-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Орловцева +380952873378 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 172 672.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 863.36 UAH
Період уточнення:
16.09.2021 09:45 - 22.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.09.2021 09:45 - 02.10.2021 09:38
Аукціон:
з 04.10.2021 13:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата газу здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами у національній валюті на розрахунковий рахунок Постачальника шляхом 100% оплати до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
52349 метри кубічні
Період постачання
15.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 52
На карті