-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів - кочегарів котельні)
Тендер Prozorro UA-2021-09-15-004031-b
Торги не відбулися
121 675.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 608.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 608.38 UAH
Номер:
426cf180e4674bf7a84f04318d8bdd75
Внутрішній номер закупівлі:
11531523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-15-004031-b
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Соборна, 7а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Найденко Наталія Володимирівна +380522377054 gu@kr.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
121 675.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
608.38 UAH
Період уточнення:
15.09.2021 11:23 - 21.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2021 11:23 - 01.10.2021 10:00
Аукціон:
з 04.10.2021 12:49
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата Замовником за надані послуги здійснюється на підставі узгоджених Сторонами даного договору кошторисів за фактом наданих послуг у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця, згідно з рахунком-фактурою протягом 10 банківських днів після підписання акту прийняття послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги машиністів - кочегарів котельні
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
25009, Україна, Кіровоградська область, Згідно Додатку № 1, до Тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП " Спірідонов Едуард Борисович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2506704557
-
Контактна особа:
Едуард Спірідонов +380679900955 cpiridonov@ukr.net
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛ.ЧЕРНЯХОВСЬКОГО, будинок 23, квартира 1
Початкова пропозиція
85 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
85 970.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0