-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
постачання програмного забезпечення (програмне забезпечення Dashboard) (72253200-5 - Послуги з підтримки систем)
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-009447-b
Торги не відбулися
1 550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 750.00 UAH
Номер:
2295003278524e2584511d83d7987918
Внутрішній номер закупівлі:
11518882
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-009447-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35439821
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Соборності, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Романко +380509116431 tictoc2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 750.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 15:40 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 15:40 - 30.09.2021 00:00
Аукціон:
30.09.2021 14:53 - 30.09.2021 15:22
Період кваліфікації:
30.09.2021 15:22 - 07.12.2021 16:34
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником 100% вартості поставленої Програмної продукції протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів після підписання акту наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
постачання програмного забезпечення (програмне забезпечення Dashboard) (72253200-5 - Послуги з підтримки систем)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Е-Рішення
Оскарження: 02.12.2021 17:09 - 13.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43489990
-
Контактна особа:
Козарь Костянтин Ігоревич +380638977183 info@e-solutions.com.ua http://e-solutions.com.ua
-
Адреса:
01054, Україна, м. Київ, Київ, Ярославів Вал 13/2Б
Оскарження: 02.12.2021 17:09 - 13.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 490 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 490 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
1
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інженіринг-Аналітика»
Оскарження: 07.12.2021 16:26 - 18.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41522192
-
Контактна особа:
Сохан Олег 380507805330 tatiana.ingineering@gmail.com
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, Бульвар Лесі Українки, буд.21, прим.201
Оскарження: 07.12.2021 16:26 - 18.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 540 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
43
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІЛАЙФ"
Оскарження: 07.12.2021 16:34 - 18.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36049014
-
Контактна особа:
Лук'янчук Євген 380675380191 e.lukianchuk@e-life.com.ua
-
Адреса:
Україна, 04119, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЗООЛОГІЧНА, будинок 4А, офіс 139
Оскарження: 07.12.2021 16:34 - 18.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 550 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.12.2021 16:34
Відповіді на вимоги
11
Документи
9
Скарги
0