-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вантажний бортовий транспортний засіб
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-009388-b
Торги не відбулися
1 020 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 100.00 UAH
Номер:
bb07966a40be4d98a8ed6ad111e2f4f1
Внутрішній номер закупівлі:
11518757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-009388-b
Замовник:
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38627339
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вул. Підвальна, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Готь Олег Богданович +380676739047 Gedz@lv.dsns.gov.ua https://lv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 100.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 15:39 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 15:39 - 30.09.2021 12:00
Аукціон:
з 01.10.2021 15:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний бортовий транспортний засіб
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.12.2021