-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ21П-093 71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин 51шт в Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях)
Тендер Prozorro UA-2021-09-14-005815-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
1 608 256.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 32 200.00 UAH
мін. крок: 2% або 32 200.00 UAH
Номер:
e8dfc55b859d40048aa6ad48485d169d
Внутрішній номер закупівлі:
11512525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-14-005815-b
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 608 256.78 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
32 200.00 UAH
Період уточнення:
14.09.2021 13:24 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.09.2021 13:24 - 30.09.2021 17:00
Аукціон:
01.10.2021 13:33 - 01.10.2021 14:08
Період кваліфікації:
01.10.2021 14:08 - 07.10.2021 16:58
Період завантаження договору:
07.10.2021 16:58 - 27.10.2021 16:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
71510000-6 Послуги у сфері інженерно-геологічних вишукувань (Послуги з проведення передпроектних інженерних вишукувань (геологічні, геодезичні) на майданчиках будівництва свердловин 51шт в Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській областях)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРАТ "НАК "НАДРА УКРАЇНИ" "УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР"
Оскарження: 07.10.2021 16:58 - 18.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01432552
-
Контактна особа:
Олена Степанівна Кулик +380663997575, +380963997575, +380953280436, +380666034723 tenderungc@gmail.com
-
Адреса:
36019, Україна, Полтавська область, Полтава, вул Маршала Бірюзова,53
Оскарження: 07.10.2021 16:58 - 18.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
880 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
579 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 16:58
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
ПП "УКРГЕОЛСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36041256
-
Контактна особа:
Євгеній Сліпенький +380663608242 sev-dnp1@ukr.net
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг,, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 18А, квартира 29
Початкова пропозиція
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
580 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "УКРІНФОГЕОЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43135625
-
Контактна особа:
Анатолій Плєшанов +380675477744, +380675320020 tt0023pl@gmail.com
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Зигіна, будинок 29, кімната 311
Початкова пропозиція
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
698 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕОТЕХПРОМПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39725753
-
Контактна особа:
Андрій Халімончук 380500631276 marchgg044@ukr.net http://geotehprom.com.ua/
-
Адреса:
13302, Україна, Житомирська область, Бердичів, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 12, квартира 10
Початкова пропозиція
1 063 044.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 063 044.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
1525ab29e5874ef88f5769ec517deaf6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-14-005815-b-b1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРАТ "НАК "НАДРА УКРАЇНИ" "УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01432552
-
Адреса:
36019, Україна, Полтавська область, Полтава, вул Маршала Бірюзова,53
Номер договору:
2110
Сума договору:
579 998.52 UAH з ПДВ
Сума договору:
483 332.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2021 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
21.10.2021 14:00
Статус:
Виконаний