• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

958 586.34 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 792.93 UAH
Номер: 9daa8b358bae4dbb80427b334b9d4b98
Внутрішній номер закупівлі: 11504674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-14-000480-c   
Замовник: Державна установа "Солонянська виправна колонія (№21)"
Контактна особа: Борсук Наталія Іванівна +380962346548 cvk21.kbo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 958 586.34 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 792.93 UAH
Період уточнення: 14.09.2021 09:44 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 14.09.2021 09:44 - 30.09.2021 09:49
Аукціон: 01.10.2021 11:51 - 01.10.2021 12:15
Період кваліфікації: 01.10.2021 12:15 - 30.11.2021 08:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 31952.878 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 52406, Україна, Дніпропетровська область, с.Аполлонівка, Військове містечко,37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"

Оскарження: 11.10.2021 16:05 - 22.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 958 458.53 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
958 458.53 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.10.2021 16:05
Відповіді на вимоги 10
Документи 288
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Дніпропетровськгаз збут"

Оскарження: 30.11.2021 08:51 - 11.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 958 586.34 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
958 586.34 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.11.2021 08:51
Відповіді на вимоги 10
Документи 123
Скарги 0