• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи

Завершена

290 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
Номер: 70e6f787bf9045a3a002d0ff82a4aaa8
Внутрішній номер закупівлі: 11497154
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-13-011877-b   
Замовник: Школа вищої спортивної майстерності міста Києва
Контактна особа: Сазонова Валерія Валеріївна 380442867661 swim2008@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 290 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 450.00 UAH
Період уточнення: 13.09.2021 15:46 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.09.2021 15:46 - 30.09.2021 10:00
Аукціон: 01.10.2021 11:51 - 01.10.2021 12:14
Період кваліфікації: 01.10.2021 12:14 - 07.10.2021 11:52
Період завантаження договору: 07.10.2021 11:52 - 27.10.2021 11:52
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з монтажу тимчасової тентової конструкції накриття басейну з технічним обслуговуванням вентиляційної системи
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 01014, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Бастіонна, будинок 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ СТАІЛ БУД

Оскарження: 07.10.2021 11:52 - 18.10.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 289 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
289 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.10.2021 11:52
Відповіді на вимоги 10
Документи 36
Скарги 0
ТОВ ІНФІНІТ КЕПІТАЛ
Початкова пропозиція 290 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
290 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 4d00e37a82284824910a32dafb7f6b4e
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-13-011877-b-b1
Постачальник: ТОВ СТАІЛ БУД
Номер договору: 69
Сума договору: 289 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 241 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 21.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_монтаж_тимчас_конструк_купол_69_21_10_2021.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s