-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2021-09-09-008619-c
Торги відмінено
2 160 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 800.00 UAH
Номер:
1a1f0d00c1d4449485bd3390752a1994
Внутрішній номер закупівлі:
11449942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-09-008619-c
Замовник:
Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011621
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МОСТОВА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Миколаївна +380672693280 040-11-621@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 160 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 800.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2021 14:47 - 15.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2021 14:47 - 25.09.2021 14:24
Аукціон:
з 27.09.2021 15:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
120000 метри кубічні
Період постачання
08.10.2021 - 01.05.2022
Інформація про скасування
Номер:
1b0e3124d5cc412b9edc622f252f258c
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Підстави, що передбачені згідно ч.1 ст.32 Закону, а саме: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
14.09.2021 14:38 - 25.09.2021 00:00
Дата опублікування:
14.09.2021 14:38
Дата виконання:
25.09.2021 00:01
Статус:
Виконано