-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 42130000-9 «Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої» (Кран дозатор для душу (вбудований) Tremolada-467-mix або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-09-09-006274-c
Завершена
26 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
f152c37e09b2421e9a926d46f197ccae
Внутрішній номер закупівлі:
11445935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-09-006274-c
Замовник:
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського „Харківський авіаційний інститут”
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Чкалова, 17, Харківська обл., м. Харків, Київський р-н., 61070
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бугаєнко Олег Михайлович 0509132895 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Електронною системою державних закупівель двічі було відмінено процедуру відкритих торгів на веб-порталі Уповноваженого органу 1) 1) UA-2021-06-16-003177-a; 2) UA-2021-07-28-000154-a. Причина відміни торгів – подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації» то Замовник для укладення договору про закупівлю з учасником може застосовувати переговорну процедуру.
Очікувана вартість:
26 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється по факту поставки Товару. Остаточний строк оплати Товару складає 7 (сім) банківських днів з моменту належної поставки Товару. Джерело фінансування закупівлі: Кошти Державного бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кран дозатор для душу (вбудований) Tremolada-467-mix або еквівалент
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Мішин В.Ю.
Оскарження: 09.09.2021 13:09 - 20.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3021911130
-
Контактна особа:
Мішин Володимир Юрійович +380508313997 mvy2435@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, Харків, проспект Перемоги 72-А/116
Оскарження: 09.09.2021 13:09 - 20.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
26 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.09.2021 13:09
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ba4b239eb624ccf990c00d844f881c5
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-09-006274-c-a1
Постачальник:
ФОП Мішин В.Ю.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3021911130
-
Контактна особа:
Мішин Володимир Юрійович +380508313997 mvy2435@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, Харків, проспект Перемоги 72-А/116
Номер договору:
Т45/21
Сума договору:
26 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний