• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 38430000-8 - Детектори та аналізатори (Cпектрофлюорофотометр RF-6000 Shimadzu, або еквівалент) (38433300-2 - Аналізатори спектра)

Двічі відмінено процедуру відкритих торгів (№ UA-2021-07-09-009803-c та №UA-2021-08-02-001181-c), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, п.1 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі»

Завершена

552 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 3bfee2720b2f44ec878c6ab0d8cf1d6b
Внутрішній номер закупівлі: 11432993
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-08-011908-c   
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Контактна особа: Лещов Євгеній Семенович +380445255575 isp.komitet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно Протоколу проведених переговорів з ТОВ "ШИМЮКРЕЙН" (ПРОТОКОЛ №01-07/09/21 від 07.09.2021р.) отримано Документи, що підтверджують відповідність пропозиції учасника вимогам, наведеним у Тендерній документації відмінених відкритих торгів – закупівлі: № UA-2021-07-09-009803-c та №UA-2021-08-02-001181-c. Документи підтверджують - наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі, а саме: ♦ Скан-копія аналогічного договору, та документи що свідчить про успішне виконання договору у якому учасник є постачальником, що відповідає кваліфікаційному критерію (Додаток №1 до Тендерної документації).. ♦ Документи, що підтверджують відповідність пропозиції учасника вимогам щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі (Додаток №3 до Тендерної документації). ♦ Погоджений проєкт договору (Додаток №2 до Тендерної документації).. ♦ Документ, що підтверджує повноваження посадової особи щодо підписання документів. ♦ Довідка про несудимість особи, що підписує договір про закупівлю та інші документи щодо цієї закупівлі (п.5,6 ч.1,ст.17). ♦ Довідка про про відсутність у особи, що підписує договір притягнення згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми (п.12,ч.1,ст.17). ♦ Довідка про відсутність у учасника заборгованості із сплати податків і зборів (п.13,ч.1,ст.17).
Очікувана вартість: 552 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Cпектрофлюорофотометр RF-6000 Shimadzu
Код ДК 021:2015: 38433300-2 Аналізатори спектра
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.10.2021
Місце постачання 03028, Україна, м. Київ, м.Київ, проспект Науки 41, Голосіївський район На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ШИМЮКРЕЙН"

Оскарження: 08.09.2021 17:13 - 19.09.2021 00:00
Ціна пропозиції 552 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2021 17:13
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 638c676c77d84967bf343a4acfdb4979
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-08-011908-c-c1
Постачальник: ТОВ "ШИМЮКРЕЙН"
Номер договору: 141/16-21
Сума договору: 552 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.09.2021 00:00 - 30.10.2021 23:59
Дата підписання: 20.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір №141/16-21
Звіт виконання
p7s
sign.p7s