• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна промислового використання)

Завершена

275 110.00 UAH з ПДВ
Номер: 989f22f19ebd48c2921560a3e31edea2
Внутрішній номер закупівлі: 11429470
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-08-009830-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Олександрівна Міницька +380984466980 41848457@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до річної потреби у деревині дров’яної промислового використання на 2021 рік для забезпечення потреб закладу було проведено двічі процедури закупівлі відкриті торги. Перші відкриті торги було оглошено 12 липня 2021 року (тендер автоматично відміннений електронною системою закупівель у звязку з подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій), другу закупівлю відкриті торги було оголошено 30 липня 2021 року (тендер автоматично відміннений електронною системою закупівель у звязку з подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій). У відповідності до пункту 1 частини 2 статті 40 норм Закону, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відк-ритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Запропоновано провести переговорну процедур закупівлі на закупівлю «Код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна промислового використання)» , предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації
Очікувана вартість: 275 110.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 - 03418100-4 Деревина твердих порід
Код ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід
Кількість 122 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 41635, Україна, Сумська область, Бочечки, вул. Лісова, будинок 26; 41635, Сумська обл., Конотопський район, с. Бочечки, вул. Соборна, будинок 8; 41644, Сумська обл., Конотопський район, с. Козацьке, вул. 40 років Перемоги, будинок 2; 41636, Сумська обл., Конотопський район, с. Сахни, вул. Центральна, будинок 80. На карті
Код за ДК 021:2015 - 03411000-4 Деревина хвойних порід
Код ДК 021:2015: 03411000-4 Деревина хвойних порід
Кількість 122 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 41635, Україна, Сумська область, Бочечки, вул. Лісова, будинок 26; 41635, Сумська обл., Конотопський район, с. Бочечки, вул. Соборна, будинок 8; 41644, Сумська обл., Конотопський район, с. Козацьке, вул. 40 років Перемоги, будинок 2; 41636, Сумська обл., Конотопський район, с. Сахни, вул. Центральна, будинок 80. На карті
Код за ДК 021:2015 - 03415000-2 Деревина м'яких порід
Код ДК 021:2015: 03415000-2 Деревина м’яких порід
Кількість 61 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 41635, Україна, Сумська область, Бочечки, вул. Лісова, будинок 26; 41635, Сумська обл., Конотопський район, с. Бочечки, вул. Соборна, будинок 8; 41644, Сумська обл., Конотопський район, с. Козацьке, вул. 40 років Перемоги, будинок 2; 41636, Сумська обл., Конотопський район, с. Сахни, вул. Центральна, будинок 80. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНОТОПСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"

Оскарження: 08.09.2021 15:46 - 19.09.2021 00:00
Ціна пропозиції 275 110.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2021 15:46
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a74da7f9c3c4e6e96cb269673f9e5ae
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-08-009830-c-c1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОНОТОПСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Номер договору: 1
Сума договору: 275 110.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 229 258.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 22.09.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір з додатками.pdf
p7s
sign.p7s