-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків - 26 найменувань.
Тендер Prozorro UA-2021-09-08-005630-c
місцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: переговорна процедура.
Завершена
404 400.00
UAH без ПДВ
Номер:
7cf2b17c4c5d40d28010b9de539a4a7b
Внутрішній номер закупівлі:
11422414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-08-005630-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44358275
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, село Шабо, вул.Центральна, будинок 63
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Ковальова +380974761690 ugkh.shabootg@gmail.com http://www.shabivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
технічні та якісні характеристики відповідають вимогам, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
404 400.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описмісцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: переговорна процедура.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ігровий комплекс “Діана – М5” (5400*3600*3500 мм); Спортивний комплекс “Шкільний” (5400*2000*2800 мм); Рукохід “Ящірка”
(3400*1600*2000 мм); Рукохід “Змійка” (2500*2000*500 мм); Бруси дворівневі (3000*600*1500 мм); Рукохід дворівневий (3000*600*2200 мм); Шведська стінка М2 (2400*800*2000 мм); Скелелазка “Вежа” (700*1300*2080 мм); Лабірінт «Буба» (2940*1400*1350 мм); Лавка без спинки «Модерн» (1750*450*800 мм); Подвійна гойдалка «Рубік -2» (3000*2200*2000 мм); Карусель «Велика» (1600*1600*800 мм); Лавка без спинки «Паркова» (1500*650*300 мм); Карусель «Велика з сидінням» (1600*1600*800 мм); Пружинка «Мотоцикл»(900*830*210 мм); Перекладина «Трійка» (3700*100*2500 мм); Ігровий комплекс «Дана – М6» (6650*5700*3500 мм); Балансир « Дана» М5 (5400*3600*3500мм); Балансир (3050*320*850 мм); Спортивний комплекс «Універсал М2» (2000*2000*2500 мм); Пружинка «Ягідка» (800*500*340 мм); Ігровий комплекс «Рубік М2» (4400*2900*3500 мм); Пісочниця велика зі столиками (2450х2450х300мм); Ігровий комплекс «Вежа М2» (3400*3800*3000 мм); Гірка « Комета велика» (4600*780*2800 мм).
Кількість
26 найменувань
Період постачання
18.09.2021 - 18.10.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП - ДМИТРУК ВОЛОДИМИР ВСЕВОЛОДОВИЧ
Оскарження: 08.09.2021 12:46 - 19.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2874404219
-
Контактна особа:
ДМИТРУК ВОЛОДИМИР ВСЕВОЛОДОВИЧ +380958833473
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ГРАБОВСЬКОГО будинок 7 квартира 61
Оскарження: 08.09.2021 12:46 - 19.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
404 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2021 12:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
aa89522c2f574e8faed458b1265f76ac
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-08-005630-c-c1
Постачальник:
ФОП - ДМИТРУК ВОЛОДИМИР ВСЕВОЛОДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2874404219
-
Контактна особа:
ДМИТРУК ВОЛОДИМИР ВСЕВОЛОДОВИЧ +380958833473
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ГРАБОВСЬКОГО будинок 7 квартира 61
Номер договору:
50
Сума договору:
404 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.09.2021 08:49
Статус:
Виконаний