-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015 - 09120000-6 — «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2021-09-08-001945-b
Торги не відбулися
622 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 110.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 110.00 UAH
Номер:
64a5af66213a49aca29e919d9bed8c6f
Внутрішній номер закупівлі:
11420140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-08-001945-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Жовтневе трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37765988
-
Адреса:
61157, Україна, Харківська область, Харків, вул.Москалівська, буд. 199 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максимов Олексій Олегович 380577352473 nmarkinovich@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
622 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 110.00 UAH
Період уточнення:
08.09.2021 11:39 - 14.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2021 11:39 - 24.09.2021 14:00
Аукціон:
з 27.09.2021 11:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ код за ДК 021:2015 - 09120000-6 — «Газове паливо»
Кількість
31100 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021