• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Спеціалізоване сучасне спортивне обладнання для КПНЗ ДЮСШ №1 «Льодова арена» за адресою: вул. Святогеоргіївська, 21Б, м. Кривій Ріг (Громадський проект-переможець №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»)

Місцезнаходження Замовника: 50006 м.Кривий Ріг, вул.Соборності,20. Категорія Замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування зазначені у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Вид закупівлі - переговорна процедура закупівлі.

Торги відмінено

99 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 34ed7ee72d4448beb1cdfac9851616af
Внутрішній номер закупівлі: 11409735
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-07-002883-a   
Замовник: Відділ освіти виконкому Металургійної районної у місті ради
Контактна особа: Дирда Тетяна Олегівна +380973680431 dzervo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Пунктом 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) передбачено застосування переговорної процедури закупівлі Замовником як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації. 16.07.2021 року тендерним комітетом Замовника в електронній системі закупівель «ProZorro» розміщено оголошення UA-2021-07-16-002095-a про проведення процедури відкриті торги по предмету закупівлі «Спеціалізоване сучасне спортивне обладнання для КПНЗ ДЮСШ №1 «Льодова арена» за адресою: вул. Святогеоргіївська, 21Б, м. Кривій Ріг (Громадський проект-переможець №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»)», код ДК 021:2015 - 37420000-8 – «Гімнастичний інвентар» на очікувану вартість 99 200,00грн., а також завантажено тендерну документацію Замовника. За результатами процедури закупівлі 01.08.2021 року, закупівля не відбулась через відсутність достатньої кількості учасників (1 учасник) ТОВ "ДС ПРОФІТ" з ціною 99 000,00 грн. (з ПДВ), та прийнято рішення про повторне проведення процедури відкритих торгів по предмету закупівлі. 03.08.2021 року тендерним комітетом повторно розміщено оголошення UA-2021-08-03-005725-b про проведення процедури відкритих торгів по предмету закупівлі «Спеціалізоване сучасне спортивне обладнання для КПНЗ ДЮСШ №1 «Льодова арена» за адресою: вул. Святогеоргіївська, 21Б, м. Кривій Ріг (Громадський проект-переможець №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»)», код ДК 021:2015 - 37420000-8 – «Гімнастичний інвентар» на очікувану вартість 99 200,00грн. За результатами процедури закупівлі 19.08.2021 року, закупівля не відбулась через відсутність достатньої кількості учасників (1 учасник) ТОВ "ДС ПРОФІТ" з ціною 99 000,00 грн. (з ПДВ).
Очікувана вартість: 99 200.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціалізована стаціонарна лонжа-гойдалка для тренувань стрибків з фігурного катання на льоду (з урахуванням монтажу) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання 50006, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті
Спеціалізована стаціонарна лонжа-гойдалка для тренувань стрибків з фігурного катання у залі (з урахуванням монтажу) або еквівален
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання 50006, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті
Лонжа переносна (вудка) 3-складова, посилений варіант з корисним навантаженням до 70 кг або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання 50006, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті
Лонжа переносна (вудка) 2-складова, полегшений варіант з корисним навантаженням до 35 кг або еквівалент
Код ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентар
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.11.2021
Місце постачання 50006, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Святогеоргіївська,21б На карті

Інформація про скасування

Номер: 2b45bf0af7b741338a563afdb31cda15
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Скорочення видатків бюджету на виконання Громадського проекту-переможця №119 «ВОЛОДАРІ ЛЬОДУ: сучасні тренування – шлях до олімпійських вершин»
Період оскарження: 28.09.2021 13:48 - 09.10.2021 00:00
Дата опублікування: 28.09.2021 13:48
Дата виконання: 09.10.2021 00:02
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДС ПРОФІТ"

Оскарження: 07.09.2021 16:43 - 18.09.2021 00:00
Ціна пропозиції 99 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.09.2021 16:43
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 86fe63d049f64d47840b0903c0113b53
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-07-002883-a-a1
Постачальник: ТОВ "ДС ПРОФІТ"
Сума договору: 99 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 99 000.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації