-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2021-09-07-009876-c
Завершена
22 324 560.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 111 622.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 111 622.80 UAH
Номер:
4593cc9c06504a3a83ecdc46e7cec4a7
Внутрішній номер закупівлі:
11408426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-07-009876-c
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782313 andreev.a.78@ukr.net https://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 324 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
111 622.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
600 000.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2021 16:00 - 01.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2021 16:00 - 11.10.2021 10:00
Період прекваліфікації:
11.10.2021 10:04 - 31.10.2021 00:00
Аукціон:
01.11.2021 11:10 - 01.11.2021 11:39
Період кваліфікації:
01.11.2021 11:39 - 02.11.2021 10:45
Період завантаження договору:
02.11.2021 10:45 - 22.11.2021 10:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Кількість
1114 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Оскарження: 02.11.2021 10:45 - 13.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Оскарження: 02.11.2021 10:45 - 13.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
21 696 264.00 UAH з ПДВ /
20 519 880.00 UAH з ПДВ
20 519 880.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" 380443648300 INFO@DISTRIINVITEIT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 13, корп. 1
Початкова пропозиція
21 756 420.00 UAH з ПДВ /
20 653 560.00 UAH з ПДВ
20 653 560.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.10.2021 11:56
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
15
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНСОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Каліткін Михайло Юрійович 380443511868 info@ensof-group.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул. Кирилівська, будинок 134А, оф. 230
Початкова пропозиція
21 736 368.00 UAH з ПДВ /
20 854 080.00 UAH з ПДВ
20 854 080.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.10.2021 11:55
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2b69ffaf0264fda9dcd2bb6fbbf18a6
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-07-009876-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Номер договору:
17-11
Сума договору:
19 069 452.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 891 210.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
17.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний