• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Цукор

Інформація про технічні та якісні характеристики наведені в Додатку №1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Завершена

42 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 210.00 UAH
Номер: 05993846edb3403da04a1366580a0efe
Внутрішній номер закупівлі: 11407509
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-07-009362-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Деражнянської міської ради
Контактна особа: Намеснікова Анжеліка Олександрівна +380969141434 lika_nam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 42 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 210.00 UAH
Період уточнення: 07.09.2021 15:41 - 11.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 11.09.2021 00:00 - 16.09.2021 00:00
Аукціон: 16.09.2021 11:09 - 16.09.2021 11:32
Період кваліфікації: 16.09.2021 11:32 - 17.09.2021 09:30
Період завантаження договору: 17.09.2021 09:30 - 07.10.2021 09:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор
Код ДК 021:2015: 15830000-5 Цукор і супутня продукція
Кількість 1400 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 32200, Україна, Хмельницька область, м. Деражня, вул. Миру буд. 39 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Юрчук Андрій Леонідович

Оскарження: 17.09.2021 09:30 - 22.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 40 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 386.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2021 09:30
Документи 48
Скарги 0
ФОП Бурич Анастасія Сергіївна
Початкова пропозиція 41 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
36 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 25
Скарги 0

Контракти

Номер: 0bc774ae840f4b1fa1e7cbc049321420
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-07-009362-c-b1
Постачальник: ФОП Юрчук Андрій Леонідович
Номер договору: 578
Сума договору: 36 386.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 05.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог578цукор.pdf
p7s
sign.p7s