• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обігрівачі

Торги не відбулися

59 346.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер: 938220c005834f6b90a16ce33cc8bcb5
Внутрішній номер закупівлі: 11404853
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-07-008018-c   
Замовник: філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 59 346.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 300.00 UAH
Період уточнення: 07.09.2021 14:50 - 13.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2021 14:50 - 23.09.2021 09:00
Аукціон: з 24.09.2021 14:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обігрівачі
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 54 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації