• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Запасні частини до дорожньої фрези WIRTGEN)

Місце поставки товарів: 03066, м. Київ, вул. Охтирська, 8. Строк поставки товарів: до 31 грудня 2021. Джерело фінансування - кошти підприємства. Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції - тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи викладені іншою іноземною мовою ніж російська, повинні мати автентичний переклад на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Забезпечення пропозиції - не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю – не вимагається. 5 найменувань. Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурних позицій предмета закупівлі: Гідронасос (10036965) – 1 шт, відповідний код 34320000-6; Гідравлічний насос (100159538) - 1 шт, відповідний код 34320000-6; Кришка (10071482) – 1 шт, відповідний код 34320000-6; Набор для переобладнання насосу ходу (100148633) - 1 шт, відповідний код 34320000-66; Двосекційний насос – 1 шт, відповідний код 34320000-6.

Торги не відбулися

570 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 700.00 UAH
Номер: 06795fd891a54c0e8634d9b2864374a1
Внутрішній номер закупівлі: 11401587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-07-002860-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО №273904 КАТП-273904
Контактна особа: Махмудова Інна Андріївна 380672565713 KATP.VKT@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 570 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 700.00 UAH
Період уточнення: 07.09.2021 13:27 - 20.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 07.09.2021 13:27 - 30.09.2021 10:00
Аукціон: з 01.10.2021 11:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
(Запасні частини до дорожньої фрези WIRTGEN)
Код ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Кількість 5 пункт
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 03066, Україна, Київська область, Київ, Охтирська, 8 На карті