-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Тендер Prozorro UA-2021-09-07-005722-c
Завершена
16 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 163 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 163 000.00 UAH
Номер:
c7f501761b0b4503bab59d31fddd1ee8
Внутрішній номер закупівлі:
11400981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-07-005722-c
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Додаткова контактна особа:
Роман Пазич +380442814296 r.pazych@prozorro.ua
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ася Мансурова +380442814296 a.mansurova@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
16 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
163 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
326 000.00 UAH
Період уточнення:
07.09.2021 13:02 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2021 13:02 - 08.10.2021 17:00
Період прекваліфікації:
08.10.2021 17:01 - 19.10.2021 00:00
Аукціон:
19.10.2021 13:06 - 19.10.2021 13:29
Період кваліфікації:
19.10.2021 13:29 - 19.10.2021 17:30
Період завантаження договору:
19.10.2021 17:30 - 08.11.2021 17:30
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписОплата послуг здійснюється на підставі підписаного Акту здачі-приймання наданих послуг протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання такого Акту
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з підтримки та адміністрування інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Кількість
1 послуга
Період постачання
12.11.2021 - 11.01.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК-КОНСАЛТИНГ"
Оскарження: 19.10.2021 17:30 - 30.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41208895
-
Контактна особа:
Калінічев Сергій Станіславович +380931708275 office@consulting.mk
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, 03151, місто Київ, ВУЛИЦЯ СОЦІАЛІСТИЧНА, будинок 21/10, квартира 7
Оскарження: 19.10.2021 17:30 - 30.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
15 260 400.00 UAH з ПДВ /
15 087 600.00 UAH з ПДВ
15 087 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЗОРІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43400053
-
Контактна особа:
Радченко Олексiй 380979279920 A.RADCHENKO@PROZORI.IN.UA
-
Адреса:
Україна, 61045, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ОТАКАРА ЯРОША, будинок 17-Б
Початкова пропозиція
16 159 200.00 UAH з ПДВ /
15 200 000.00 UAH з ПДВ
15 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
13.10.2021 16:45
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
ed4f638f2ce84932a2ebc201f9231532
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-07-005722-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МК-КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41208895
-
Контактна особа:
Калінічев Сергій Станіславович +380931708275 office@consulting.mk
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, 03151, місто Київ, ВУЛИЦЯ СОЦІАЛІСТИЧНА, будинок 21/10, квартира 7
Номер договору:
00000364/Г
Сума договору:
15 087 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
12 573 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.11.2021 00:00 - 31.10.2023 00:00
Дата підписання:
01.11.2021 12:00
Статус:
Виконаний