• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

ДК 021:2015, код 09120000-6 – Газове паливо (Природний газ). Категорія Замовника: відповідно до пункту 3 частини 4 статті 2 Закону: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті, а саме: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи; у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків. Місцезнаходження Замовника: юр. адреса: Україна, 93300, Луганська обл., Попаснянський р-н, місто Попасна, вул. Сонячна, будинок 35А пошт. адреса: Україна, 93300, Луганська обл., Попаснянський р-н, місто Попасна, вул. Соборна, б.5. Мова складання документів: українська

Торги не відбулися

960 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 600.00 UAH
Номер: 85986de870af48fe8669da11f6718fd8
Внутрішній номер закупівлі: 11383714
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-06-007661-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОПАСНЯНСЬКА МІСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ" ПОПАСНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Закосаренко Олена Вікторівна 380509086375 clon_pp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 960 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 600.00 UAH
Період уточнення: 06.09.2021 15:12 - 12.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.09.2021 15:12 - 22.09.2021 00:00
Аукціон: з 22.09.2021 13:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 40000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації