-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт з утеплення фасаду Ярославицького ліцею (будівля навчального закладу) по вул. Шкільна,30 в с. Ярославичі Млинівського району, Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2021-09-06-004794-c
п.1. ч.1. ст. 2 органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад, ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.Замовник вимагає надання забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії (детальна інформація відповідно до документації)
Торги відмінено
2 835 726.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 178.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 14 178.63 UAH
Номер:
d4c372ec8b564d9fa18cd5a4d97f7206
Внутрішній номер закупівлі:
11379227
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-06-004794-c
Замовник:
ЯРОСЛАВИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386901
-
Адреса:
35112, Україна, Рівненська область, Млинівський р-н, село Ярославичі, ВУЛИЦЯ САДОВА, будинок 7А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Леонід Прудніков +380965043573 jaroslawychi@gmail.com http://yaroslavycka.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 835 726.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 178.63 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 178.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2021 12:52 - 12.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2021 12:52 - 22.09.2021 00:00
Аукціон:
з 22.09.2021 13:35
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт з утеплення фасаду Ярославицького ліцею (будівля навчального закладу) по вул. Шкільна,30 в с. Ярославичі Млинівського району, Рівненської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
fb9d6e5b38f54138a94bdd6d3c2f9e80
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливістю вчасного прикріплення технічного завдання через технічну помилку на електронному майданчику та допущення технічної помилки про формуванні тендерної документації.
Період оскарження:
16.09.2021 15:24 - 27.09.2021 00:00
Дата опублікування:
16.09.2021 15:24
Дата виконання:
27.09.2021 00:01
Статус:
Виконано