-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
Тендер Prozorro UA-2021-09-06-000792-c
Торги не відбулися
85 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 850.00 UAH
Номер:
3a7b0967361445a89c7c9e2302e152a0
Внутрішній номер закупівлі:
11372425
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-06-000792-c
Замовник:
Козелецький геріатричний пансіонат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189953
-
Адреса:
17005, Україна, Чернігівська область, с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Карась +380464621583 kozpanst2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
85 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
850.00 UAH
Період уточнення:
06.09.2021 09:30 - 12.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2021 09:30 - 22.09.2021 12:00
Аукціон:
з 23.09.2021 11:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
39710000-2 Електричні побутові прилади (плити електричні промислові)
Кількість
4 штуки
Період постачання
04.10.2021 - 31.10.2021