-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування) (Equipped vehicle for corpsof operation suddent action)
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-011362-c
Закупівля проводиться в рамках та за рахунок проекту „Створення системи швидкого реагування на злочини і події у Львовіˮ, що фінансується Європейським Союзом через Орган управління СОП «Україна-Польща-Білорусь» ЄІС 2014-2020, представлений Міністерством інвестицій та економічного розвитку Республіки Польща в рамках Грантового контракту PLBU.03.02.00-UA-0008/17-00 згідно програми (проєкту)
Торги не відбулися
3 368 970.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 844.85 UAH
Номер:
e94fa6ff98c64635952c99b3f4de2073
Внутрішній номер закупівлі:
11369106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-03-011362-c
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Додаткова контактна особа:
Вікторія Тимчишин +380380676222 lagamba@ukr.net
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, площа Генерала Григоренка 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окіс Маряна Володимирівна +380322586783 ulmtzlv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 368 970.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 844.85 UAH
Період уточнення:
03.09.2021 18:44 - 24.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2021 18:44 - 04.10.2021 00:00
Період прекваліфікації:
04.10.2021 00:02 - 27.10.2021 00:00
Аукціон:
з 28.10.2021 11:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Обладнаний автомобіль для підрозділу оперативного швидкого реагування) (Equipped vehicle for corpsof operation suddent action)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Цітіус С
×
-
Код ЄДРПОУ:
37488769
-
Контактна особа:
Ярцева Ольга Олегівна +380664189919 officecitius@gmail.com http://citius-auto.com
-
Адреса:
72310, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вул. Інтеркультурна, 172/2
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
21.10.2021 18:42
Відповіді на вимоги
11
Документи
43
Скарги
0
ТОВ "Українська бронетехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31410901
-
Контактна особа:
Грищенко Олександра Ігорівна +380443377010 alex@ukrarmor.com https://ukrarmor.com/uk/
-
Адреса:
03057, Україна, м. Київ, Київ, вул. Олександра Довженка, будинок 18
Початкова пропозиція
3 368 900.00 UAH без ПДВ /
3 368 900.00 UAH без ПДВ
3 368 900.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.10.2021 18:37
Відповіді на вимоги
11
Документи
13
Скарги
0