-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Канцелярські товари за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне: конверт С5 самоклейний (немаркований) ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти, Конверт С6 самоклейний (немаркований)ДК 021:2015: 30199230-1 Конверти, Гумка для грошейДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари, ОлівецьДК 021:2015: 30192130-1 Олівці, Ручка гелева(чорнила чорні)ДК 021:2015: 30192123-9 Ручки-маркери, Ручка кулькова(чорнила сині) ДК 021:2015: 30192121-5 Кулькові ручки, Тека-обкладинка "Справа"ДК 021:2015: 30199000-0 Паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби, клейкий папір (стікер)ДК 021:2015: 30199410-7 Самоклейний папір, Закладки ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товари
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-009873-c
Торги не відбулися
57 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 285.00 UAH
Номер:
2962c15d651347ac85156a0242a68521
Внутрішній номер закупівлі:
11366499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-03-009873-c
Замовник:
Харківський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
34390710
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Грищенко +380984285485 olenahryschenko2309@gmail.com https://adm.hr.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
285.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2021 15:53 - 10.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2021 15:53 - 20.09.2021 00:00
Аукціон:
з 20.09.2021 14:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конверт С5 самоклейний (немаркований)
Кількість
45000 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Конверт С6 самоклейний (немаркований)
Кількість
65000 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Гумка для грошей
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 30.11.2021
Олівець
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ручка гелева (чорнила чорні)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Ручка кулькова (чорнила сині)
Кількість
150 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Тека-обкладинка "Справа"
Кількість
9500 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
клейкий папір (стікер)
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021
Закладки
Кількість
100 штуки
Період постачання
до 30.11.2021