-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-09-03-008040-c
Закупівля проводиться замовником, який є бюджетною установою і здійснює фінансування виключно в межах коштів, які виділяються йому на ці цілі з місцевого бюджету на 2021 рік. Електрична енергія закуповується для закладів освіти Карпівської сільської ради: 1. Карпівський ліцей Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області ¬¬ - с. Карпівка, вул. Молодіжна,52. 2. Тихоставська гімназія Карпівського ліцею Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Тихий став, вул. Центральна. 3. Червонівська гімназія Карпівського ліцею Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Червоне, вул. Мацюці, б/н. 4. КЗО «Карпівський заклад дошкільної освіти «Казка» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Карпівка, вул. Молодіжна, 48. 5. КЗО «Тихоставський заклад дошкільної освіти «Дивосвіт» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Тихий Став, вул. Центральна, б/н. 6. Андріївський ліцей Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - Дніпропетровська область с. Андріївка, вул. Державна,26 7. КЗО «Андріївський заклад дошкільної освіти «Веселка» Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Андріївка, вул. Паркова,51 8. Відділ освіти, молоді і спорту Карпівської сільської ради Криворізького району Дніпропетровської області - с. Карпівка, вул. Центральна, 97-А
мін. крок: 0.5% або 1 547.55 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
41807012
-
Адреса:
53742, Україна, Дніпропетровська область, Широківський р-н, с. Карпівка, вул. Центральна, буд. 97-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунковим періодом є календарний місяць. Оплата спожитої електричної енергії здійснюється на підставі акту Постачальника, згідно акту прийому-передачі активної електричної енергії, підписаного обома Сторонами, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 20-ти календарних днів після дати підписання акту прийому-передачі активної електроенергії.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7
Оскарження: 23.09.2021 11:17 - 04.10.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
Галушка Олександр 380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Обертюх Тетяна Степанівна 380952869110 INFO@VIN.ENERA.UA http://vin.enera.ua
-
Адреса:
21037 , Україна, Вінницька область, Вінниця, 21037, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 131
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Оксана Парамонова +380668100015 paramonovaov@yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира, будинок 7