-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Овочі, фрукти та горіхи-за кодом CPV за ДК 021:2015 - 03220000-9 (Буряк, капуста, морква, цибуля)
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-009577-a
Завершена
19 935.00
UAH з ПДВ
Номер:
dedcad1176884ebda159e0f9206cdbe9
Внутрішній номер закупівлі:
11344496
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-02-009577-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992050
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Миколи Амосова, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анастасія Микитенко +380414296204 tender.kcml@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно зі ст. 13 Закону України «Про публічні закупівлі», як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі.
Відповідно до частини першої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Оскільки двічі було відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість:
19 935.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Буряк столовий
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Капуста білокачанна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Морква столова
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Цибуля ріпчаста
Кількість
150 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОДЦЕНТР - ПЛЮС"
Оскарження: 02.09.2021 15:48 - 13.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37677991
-
Контактна особа:
Лінькова Людмила Володимирівна 380414243115
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, вул.Шевченка будинок 27/1
Оскарження: 02.09.2021 15:48 - 13.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
19 935.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2021 15:48
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7c04133e20fd47bdbbeda2beca48b37d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-02-009577-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОДЦЕНТР - ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37677991
-
Контактна особа:
Лінькова Людмила Володимирівна 380414243115
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, місто Коростень, вул.Шевченка будинок 27/1
Номер договору:
13/09/02/Н
Сума договору:
19 935.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
16 612.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
13.09.2021 14:26
Статус:
Виконаний