-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-007511-a
Завершена
31 812.00
UAH з ПДВ
Номер:
ddd3ab23e7a1446c8d4e6bbd8a48d6cf
Внутрішній номер закупівлі:
11340997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-02-007511-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01107935
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Київська, 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Собківська +380456592372 sobkivskat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
КНП ФМР «ФМЦПМСД» було двічі оголошено процедуру відкриті торги щодо закупівлі ДК 021:2015- 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками», НК 024:2019- 35008 «Дитячий підгузник» (оголошення UA-2021-07-23-002824-b та UA-2021-08-13-007573-a ), які не відбулися відповідно до п.п.1 п.1 ч.2 ст.32 Закону (подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій). Умова застосування переговорної процедури закупівлі у одного учасника на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону
Очікувана вартість:
31 812.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-33750000-2 "Засоби для догляду за малюками" НК 024:2019-35008 "Дитячий підгузник"
×
-
НК 024:2019:
35008 Дитячий підгузник
Кількість
5764 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛОС КОМПАНІ"
Оскарження: 03.09.2021 09:32 - 14.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41893248
-
Контактна особа:
Кулішов О.О. +380973061043
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Коріатовичів Князів будинок 145
Оскарження: 03.09.2021 09:32 - 14.09.2021 00:00
Ціна пропозиції
31 812.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2021 09:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6ab8f5ca4a2e4564b618c00cb7335ce7
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-02-007511-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕЛОС КОМПАНІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41893248
-
Контактна особа:
Кулішов О.О. +380973061043
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, вул.Коріатовичів Князів будинок 145
Номер договору:
92
Сума договору:
31 812.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
26 510.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.09.2021 09:50
Статус:
Виконаний