• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція (Реконструкція дитячого майданчика в сквері Павла Полуботка в м. Лебедин, Сумської області(додаткові рпоботи)

додаткові роботи відповідно до корегування проектно-кошторисної документації

Завершена

376 862.73 UAH з ПДВ
Номер: 58ac5c7c6e464d46b46cf1504e5ae8f4
Внутрішній номер закупівлі: 11333654
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-02-003083-a   
Замовник: Управління житлово-комунального господарства Лебединської міської ради
Контактна особа: Роман Гончар +380544520069, +380664628951 gkh20069@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до проведеної процедури закупівлі робіт ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція (Реконструкція дитячого майданчика в сквері Павла Полуботка в м. Лебедин, Сумської області) ідентифікатор закупівлі UA-2021-03-05-009366-c за процедурою «Відкриті торги» було визначено переможця торгів ДП ПАТ "СУМБУД" БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕБЕДИНПРОМБУД" (далі Виконавець) та укладено відповідний договір підряду від 07.04.2021 № 36. Під час виконання робіт по предмету закупівлі, було виявлено про необхідність виконання додаткових робіт, які не були передбачено проектно-кошторисною документацією (лист Виконавця від 27 травня 2021 року № 487). Технічною радою встановлено потребу у виконанні додаткових робіт по об’єкту будівництва «Реконструкція дитячого майданчика в сквері Павла Полуботка в м. Лебедин, Сумської області» (протокол від 28 травня 2021 року) та визначили орієнтовні об’єми додаткових робіт). За результатами технічної ради управлінням житлово-комунального господарства Лебединської міської ради укладено договір з проектною організацією на виконання робіт з коригування проектно-кошторисної документації та отримано позитивний експертний звіт від 18.06.2021 № 2417 щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Реконструкція дитячого майданчику в сквері Павла Полуботка в м. Лебедин Сумської області. Коригування.». Відповідно до отриманої проектно-кошторисної документації, вартість додаткових робіт, які не було передбачено в основні кошторисній документації складає 445 696,0 гривень з ПДВ (зведений кошторисний розрахунок додається). Так як вартість основного договору від 07.04.2021 № 36 складає 1 229 949,0 а вартість додаткових робіт (за погодженням з учасником) складає 376 862,73, то зазначена вартість не перевищує 50%, що передбачено пунктом 5 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 376 862.73 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція (Реконструкція дитячого майданчика в сквері Павла Полуботка в м. Лебедин, Сумської області(додаткові рпоботи)
Код ДК 021:2015: 45454000-4 Реконструкція
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 42200, Україна, Сумська область, Лебедин, вул. Тараса Шевченка На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "СУМБУД" БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕБЕДИНПРОМБУД"

Оскарження: 02.09.2021 10:57 - 13.09.2021 00:00
Ціна пропозиції 376 862.73 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2021 10:57
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: a73d9d0c18be4e2e8447494f3338861b
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-02-003083-a-a1
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "СУМБУД" БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛЕБЕДИНПРОМБУД"
Номер договору: № 126
Сума договору: 376 862.73 UAH з ПДВ
Сума договору: 314 052.28 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 16.09.2021 15:09
Статус:
Виконаний
pdf
дог 126.pdf
p7s
sign.p7s