-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко незбиране згущене
Тендер Prozorro UA-2021-08-31-008204-a
Торги не відбулися
14 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 70.00 UAH
Номер:
7fd5da1d4ef84454b226fbbffb755e41
Внутрішній номер закупівлі:
11311562
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-31-008204-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МАР'ЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПОКРОВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43964850
-
Адреса:
85600, Україна, Донецька область, місто Мар'їнка, вул. Заводська, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Цісарук +380505709768 osvita.vca@ukr.net http://viddilosvitmar.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
70.00 UAH
Період уточнення:
31.08.2021 19:07 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2021 19:07 - 16.09.2021 14:00
Аукціон:
з 17.09.2021 14:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко незбиране згущене 8,5%
Кількість
200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КРАЙ-МК.."
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333959
-
Контактна особа:
Сотничук Сергей Васильевич 380964214653,380954162545 kraymk@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Хотинська будинок 6
Початкова пропозиція
13 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
0
Скарги
0