-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 CPV 33751000-9 Підгузки (підгузники розмір M - 8400 шт., підгузники розмір L - 3360 шт., підгузники розмір ХL - 1680 шт.)
Тендер Prozorro UA-2017-08-11-001398-b
Завершена
173 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 865.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 865.00 UAH
Номер:
d7abc839b24844f19c6fb0900e560231
Внутрішній номер закупівлі:
1130819
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-11-001398-b
Замовник:
КЗ ЗАПОРІЗЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ № 5
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969547
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубачова Олена Миколаївна +380612780676 pklinika@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33751000-9 ПідгузкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
173 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
865.00 UAH
Період уточнення:
11.08.2017 15:59 - 19.08.2017 16:04
Період прийому пропозицій:
11.08.2017 15:59 - 29.08.2017 16:04
Аукціон:
30.08.2017 13:06 - 30.08.2017 13:33
Період кваліфікації:
30.08.2017 13:33 - 01.09.2017 15:26
Період завантаження договору:
30.08.2017 13:33 - 19.09.2017 13:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 CPV 33751000-9 Підгузки (підгузники розмір M - 8400 шт., підгузники розмір L - 3360 шт., підгузники розмір ХL - 1680 шт.)
Кількість
13440 штуки
Період постачання
01.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
69097, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, вул.Запорозького козацтва,25
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Альтернатива Трейд
Оскарження: 30.08.2017 13:33 - 12.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878035
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Миколайович +380968412170 a.konstantinov@alternativa.kh.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Плеханiвська, буд. 92А, кімната 1611Б
Оскарження: 30.08.2017 13:33 - 12.09.2017 00:00
Початкова пропозиція
110 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 012.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2017 15:26
Документи
5
Скарги
0
ФОП "ХОРОШАЄВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3018107160
-
Контактна особа:
Наталія Хорошаєва +380509590002 hnn_82@ukr.net
-
Адреса:
61128, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОЇЗД САДОВИЙ, будинок 4, квартира 45
Початкова пропозиція
112 714.56 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 016.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "БАДМ-Б"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39273420
-
Контактна особа:
Екатерина Буряк +380567470245 eburyak@badm-b.biz
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Панікахи, 2, кор.12, к.426
Початкова пропозиція
117 212.93 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
117 212.93 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ff117474b8854ac58b6940145d925d80
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-11-001398-b-c1
Постачальник:
ТОВ Альтернатива Трейд
×
-
Код ЄДРПОУ:
37878035
-
Контактна особа:
Константинов Олександр Миколайович +380968412170 a.konstantinov@alternativa.kh.ua
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Плеханiвська, буд. 92А, кімната 1611Б
Номер договору:
116
Сума договору:
107 012.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.09.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
12.09.2017 00:00
Статус:
Підписаний