• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 172 672.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 863.36 UAH
Номер: 432759bdd9b24883aeb9cee5930de3da
Внутрішній номер закупівлі: 11290908
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-30-005132-a   
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
Контактна особа: Марина Орловцева +380952873378 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 172 672.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 863.36 UAH
Період уточнення: 30.08.2021 14:09 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2021 14:09 - 15.09.2021 14:00
Аукціон: з 16.09.2021 13:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 56.9 тисяча кубічних метрів
Період постачання 15.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 52 На карті