• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Газ природний (постачання природного газу) ДК 021-2015: 09123000-7 Природний газ »

Категорія Замовника юридична особа відповідно п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" . Проводиться вдруге

Торги не відбулися

335 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 355.00 UAH
Номер: 1c2678eb8f9142a7815a7a2284f22713
Внутрішній номер закупівлі: 11288106
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-30-001495-c   
Замовник: Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
Контактна особа: Білобрицька Юлія Борисівна +380372550040 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 335 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 355.00 UAH
Період уточнення: 30.08.2021 12:03 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2021 12:03 - 15.09.2021 14:00
Аукціон: з 16.09.2021 15:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 22000 метри кубічні
Період постачання 01.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 58018, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Головна, 245 На карті