• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Газове паливо

Природний газ

Торги не відбулися

131 580.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 315.80 UAH
Номер: 3bfd98d2e993403d89f36ad7c68269e4
Внутрішній номер закупівлі: 11284842
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-30-000259-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛИСИЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №1"
Контактна особа: Яицкая Тамара 380508240417 CPMSD_1@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 131 580.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 315.80 UAH
Період уточнення: 30.08.2021 10:13 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2021 10:13 - 15.09.2021 12:00
Аукціон: з 16.09.2021 12:10
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 8600 метри кубічні
Період постачання 01.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації