-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам'яне
Тендер Prozorro UA-2021-08-28-002961-a
Завершена
766 917.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 834.59 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 834.59 UAH
Номер:
3863f43cf3e042c8bc2cf2feba5a81d8
Внутрішній номер закупівлі:
11273723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-28-002961-a
Замовник:
КНП "ЦПМСД Арцизької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38661186
-
Адреса:
68400, Україна, Одеська область, м. Арциз, вул. Добровольського, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Проданова +380680494677 ar-cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
766 917.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 834.59 UAH
Період уточнення:
28.08.2021 09:27 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2021 09:27 - 13.09.2021 16:00
Аукціон:
14.09.2021 13:57 - 14.09.2021 14:20
Період кваліфікації:
14.09.2021 14:20 - 01.10.2021 11:22
Період завантаження договору:
01.10.2021 11:22 - 21.10.2021 11:22
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля марки Г (13-25)
Кількість
17 тонни
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
вугілля марки А (13-25)
Кількість
103.9 тонни
Період постачання
до 01.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ "ОБЛПАЛИВО"
Оскарження: 30.09.2021 09:42 - 11.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41701548
-
Контактна особа:
ТПК Облпаливо Товариство +380965971559 41701548@ukr.net
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛ. ЧОРНОМОРСЬКОГО КОЗАЦТВА, будинок 115, офіс 204
Оскарження: 30.09.2021 09:42 - 11.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
674 210.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
674 210.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 01.10.2021 11:22 - 12.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43354699
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380963726443 3energy.od@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, 19-й км Старокиївської дороги, будинок 4, офіс 305
Оскарження: 01.10.2021 11:22 - 12.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
739 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
739 760.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2021 11:22
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a38ffd2d1ac47b28347e7284f4cb3ab
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-28-002961-a-b2
Постачальник:
ТОВ "ТРИЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43354699
-
Контактна особа:
Суховій Людмила Василівна +380963726443 3energy.od@gmail.com
-
Адреса:
65025, Україна, Одеська область, місто Одеса, 19-й км Старокиївської дороги, будинок 4, офіс 305
Номер договору:
113
Сума договору:
739 760.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.10.2021 08:35
Статус:
Розірваний