-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Елементи електричних схем
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-002516-b
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».
мін. крок: 0.5% або 55.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник протягом 30 (тридцяти) календарних днів після фактичної поставки Товару та підписання Сторонами видаткової накладної на поставлений Товар перераховує на поточний рахунок Постачальника 100% ціни фактично поставленого Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
35578441
-
Контактна особа:
Менеджер ПП ЕТК +380504006212 office.pjv@gmail.com
-
Адреса:
47535, Україна, Тернопільська область, Бережанський район, село Тростянець, ВУЛИЦЯ І. ФРАНКА, будинок 44
Оскарження: 09.09.2021 15:06 - 14.09.2021 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
30397329
-
Контактна особа:
Татьяна Ленкауцан Сергеевна 380639780557 OPERATOR3@SVETOLUX.MK.UA
-
Адреса:
Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Космонавтів, 81/24, Ленінський р-н, м.Миколаїв, Миколаївська обл., 54056
-
Код ЄДРПОУ:
43302347
-
Контактна особа:
Петрусенко Віталій 380503303401 COMPLETECH_2@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 04114, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ КОБЗАРСЬКА, будинок 67
-
Код ЄДРПОУ:
23159737
-
Контактна особа:
Щербина Ігор 380951222224 faza@faza.com.ua
-
Адреса:
03186, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, будинок 15 А
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
35578441
-
Контактна особа:
Менеджер ПП ЕТК +380504006212 office.pjv@gmail.com
-
Адреса:
47535, Україна, Тернопільська область, Бережанський район, село Тростянець, ВУЛИЦЯ І. ФРАНКА, будинок 44