-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням «Технічна підтримка програмної продукції (право на користування та удосконалення програмної продукції віртуалізації від виробника Vmware, Veeam)»
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-008292-a
Завершена
2 416 151.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 080.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 080.76 UAH
Номер:
ad70eb1a8a3b4a2bbcd936a2c4e5020d
Внутрішній номер закупівлі:
11239174
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-008292-a
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 416 151.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 080.76 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 11:20 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 11:20 - 11.09.2021 11:25
Аукціон:
13.09.2021 15:54 - 13.09.2021 16:29
Період кваліфікації:
13.09.2021 16:29 - 27.09.2021 12:21
Період завантаження договору:
27.09.2021 12:21 - 17.10.2021 12:21
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється 100% вартості, що визначена в п. 2.1. Договору, протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін Договору, на підставі акту приймання-передачі наданих послуг при наявності фінансування з бюджету територіальної громади м. Харкова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням «Технічна підтримка програмної продукції (право на користування та удосконалення програмної продукції віртуалізації від виробника Vmware, Veeam)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІКСЕН.УНО"
Оскарження: 16.09.2021 14:32 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40922183
-
Контактна особа:
Харитонов Дмитрий 380938898182 dmitry.kharytonov@vixen.uno https://vixen.uno
-
Адреса:
Україна, 09100, Київська обл., місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 84, квартира 76
Оскарження: 16.09.2021 14:32 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 326 151.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 562 213.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.09.2021 14:32
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРТЕК"
Оскарження: 27.09.2021 12:21 - 08.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41922095
-
Контактна особа:
Онищенко Сергій Анатолійович 0577565601 SERGIY.ONYSHCHENKO@EVERTECH.COM.UA https://evertech.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61072, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 31-А
Оскарження: 27.09.2021 12:21 - 08.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
2 100 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 976 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.09.2021 12:21
Відповіді на вимоги
10
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "Уліс Сістемс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20049451
-
Контактна особа:
KRAVETZ OLEG KRAVETZ@ULYSSYS.COM http://www.ulyssys.com
-
Адреса:
02094, Україна, Київська область, Київ, бульвар Верховної Ради
Початкова пропозиція
2 346 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 346 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
ТОВ Віннком Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
36942282
-
Контактна особа:
Віннком Україна +380445949824 dzo@winncom.com.ua https://winncom.com.ua/
-
Адреса:
03142, Україна, Київська область, Київ, офіс 209, вул. Василя Стуса, 35-37, блок 7
Початкова пропозиція
2 403 750.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 403 750.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
713614156fe9479b81d30fe5a290e58e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-26-008292-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕВЕРТЕК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41922095
-
Контактна особа:
Онищенко Сергій Анатолійович 0577565601 SERGIY.ONYSHCHENKO@EVERTECH.COM.UA https://evertech.com.ua/
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61072, Харківська обл., місто Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 31-А
Номер договору:
0810
Сума договору:
1 976 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
08.10.2021 00:00
Статус:
Виконаний