-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цукор
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-000257-b
Торги не відбулися
399 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 995.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 995.00 UAH
Номер:
847a718d23064146964d320a29040810
Внутрішній номер закупівлі:
11234184
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-000257-b
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 995.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 09:06 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 09:06 - 11.09.2021 18:00
Аукціон:
з 13.09.2021 13:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата передбачена п. 3.1. цього Договору, сплачується Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника після поставки товару Замовнику протягом 30 календарних днів, згідно наданих Постачальником накладних за наявності фінансування, але не пізніше 31 грудня 2021 року.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор
Кількість
14250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті